• Müze Üyelikleri

  Sonbahar ve kış sezonuna girerken Müze Üyelikleri sanatı yakından takip etmek için uygun alternatifler olarak karşımıza çıkıyor. Birçok müzenin sunduğu farklı üyelik seçenekleriyle favori müzelerinizi sevdiklerinizle birlikte sınırsız olarak gezebilir, sergilerin ön izleme ve açılışlarına katılma şansı bulabilirsiniz.

  Müze Üyelikleri sayesinde sanatın nabzını tutarken, sanat kurumlarına destek de vermiş oluyorsunuz. İster kendinize, ister sanatla iç içe yaşamayı seven tanıdıklarınıza avantajlarla dolu bir Müze Üyeliği hediye edebilirsiniz. Ankara’da Cer Modern, İstanbul’da Sabancı Müzesi, İstanbul Modern ve Pera Müzesi üyelik bilgileri için ilgili müzenin linkine tıklayınız.

 • Cer Modern

  Sıhhıye, Ankara

  Cer Modern 65-5000TL arasında değişen 5 farklı üyelik opsiyonu sunuyor.

  >>>

 • Sakıp Sabancı Müzesi

  Emirgan, İstanbul

  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın sunduğu  Müzekart + ile Sakıp Sabancı Müzesini avantajlı ve indirimli şekilde  gezebilirsiniz.
  >>>

 • İstanbul Modern

  Tophane, İstanbul

  İstanbul Modern’in 75 TL – 6000 TL arasında değişen 5 adet üyelik seçeneği bulunuyor: Bireysel Üyelik, İndirimli Üyelik, Aile Üyeliği, Gümüş Üyelik, Altın Üyelik.
  >>>

 • Pera Müzesi

  Beyoğlu, İstanbul

  Pera Müzesi’nin 50 TL – 5000TL arasında değişen 6 tane üyelik seçeneği bulunuyor: PeraKart GençPeraKart +PeraKart Aile, PeraKart Bronz, PeraKart Gümüş ve PeraKart Altın.

  >>>